در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی دانستنی هایی درباره ی دستگاه تامپو بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین ویژگی های دستگاه تامپو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

دانستنی های دستگاه تامپو

چاپ تامپو فرآیند نوری غیر مستقیم برای انتقال تصویر 2 بعدی بر جسم و شیء 3 بعدی می باشد. حفره ها بر صفحه ی صاف قرار دارد. این حفره ها با جوهر و پد سیلیکونی صاف پر شده که بر صفحه مقداری جوهر ریخته و آن را به جسم منتقل می نماید. این کار تامپو نام دارد.

از چاپ تامپو برای چاپ بر وسیله ها و تجهیزات و وسیله هایی مانند وسیله های نقلیه، پزشکی، پوشاک و اشیاء الکترونیکی و همچنین وسیله های ورزشی و اسباب بازی استفاده می شود. با این فرآیند می توان به راحتی بر بسیاری از وسیله ها و اشیائی که جسم سخت یا پیچیده دارند، تصویر چاپ کرد. به لطف پیشرفت و توسعه تکنولوژی این فرآیند نیز پیشرفت کرده و می تواند بر انواع وسیله های سخت دیگر نیز، کار چاپ را انجام دهد.

 چاپ تامپو

بسیاری از کوسن ها، لیوان ها، ماگ ها، و اشیاء گرافیکی دیگر که فروش بالا داشته و پر طرفدارند، با چاپ تامپو ایجاد شده اند. با این چاپ می توان طرح ها و تصویرهای گرافیکی و رنگارنگ را بر هر جسمی اضافه کرد.

برای مثال بر تیشرت ها، مسواک ها، یا حتی بعضی از وسیله های اسباب بازی، با چاپ تامپو، طرح های گرافیکی گوناگونی نقش بسته است. با اختراع این دستگاه و استفاده از آن، بسیاری از طرح های دلخواه با رنگ های گوناگون و متنوع را می توان بر اشیاء مختلف چاپ کرد.

دستگاه تامپو

اگر شما هم از ماگ ها یا تیشرت هایی استفاده می کنید که طرح های متنوع دارند، احتمالا طرح های روی این وسیله ها با چاپ تامپو انجام شده اند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص دستگاه تامپو و چاپ با این دستگاه برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 − دوازده =