در این مطلب به بررسی مهمترین مزایا و معایب دستگاه سیلک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی دانستنی هایی درباره ی دستگاه تامپو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

مزایا و معایب دستگاه سیلک چه می باشند؟

عمل چاپ دستگاه های سیلک سریع، شگفت انگیز و عالی است که پوشش جوهر، تراکم و  تبخیر را بر سطح پخش فراهم می کند. همچنین در شرایط مختلف و گوناگون عمل چاپ با این دستگاه به راحتی انجام می شود.

چاپ سیلک  و مزایای آن

از نظر چاپی منعطف است

چاپ سیلک واقعا انعطاف پذیر بوده و شما می توانید با این دستگاه بر هر سطحی عمل چاپ را به راحتی انجام دهید. از نمونه سطوحی که می توان آنها را نام برد: پلاستیک، پارچه، فلز، سرامیک و غیره است. اگر به دنبال چاپ های کوچک و جزئی هستید، این دستگاه به راحتی می تواند کار شما را انجام دهد.

ایده آل برای طراحی ساده

اگر به دنبال چاپ طرح، متن و یا عکس خاصی هستید، چاپ سیلک بهترین و ایده آل ترین چاپ می باشد. به طور کلی برای عکس هایی که طرح های خاص و آثار هنری به شمار می شوند، بهترین گزینه چاپ با دستگاه های سیلک است. با استفاده از این دستگاه می توانید طرح دلخواه خود را بی نقص و خیلی سریع چاپ کنید.

معیاب چاپ با دستگاه های سیلک

به حجم و ظرفیت بالا نیاز دارد

اگر چاپ این نوع دستگاه برای طرح هایی با حجم بالا مناسب است، اگر چند مورد فقط برای چاپ دارید، اصلا اقتصادی نمی باشد. زمان راه اندازی این دستگاه پیچیده و طولانی بوده و چاپ در مقادیر کم، باعث می شود تا از لحاظ هزینه و قیمت به کار نیاید.

دستگاه سیلک

رنگ های محدود

اگر می خواهید عکس یا طرحی با رنگ های گوناگون چاپ کنید، پیشنهاد می کنیم از این دستگاه برای چاپ طرح دلخواه خود استفاده نکنید. چراکه رنگ ها در هم آمیخته شده و ممکن است طرح مورد نظر خود را نتوانید به دست آورید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص چاپ با دستگاه سیلک برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار + ده =