در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما از مهمترین مزیت های دستگاه سیلک بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب مهمترین عوامل موثر بر خرید تامپو به مطلب قبلی مراجعه کرده و این مقاله را بخوانید.

مزیت های دستگاه سیلک چه می باشند؟

چاپ بر سرامیک، لباسو کالاهای دیگر یکی از جدیدترین و مدرن ترین تکنیک های چاپ عکس می باشد. دستگاه های سیلک یکی از چاپگرهایی است که می تواند این فرآیند را به خوبی انجام دهد. اما مزایای این دستگاه چه می باشد؟ با ما همراه باشید تا از این دستگاه بیشتر بدانید.

مزایا

از مزایای این دستگاه می توان به هزینه و قیمت کمتر و سرعت کار اشاره کرد. همچنین می توان عکس ها را با رنگ های مختلف و متنوع بر کالا چاپ کرد. عکس ها به صورت کامل و بدون هیچ مشکلی بر کالا منطبق می شوند. چاپ عکس ها می تواند در طرح ها و شکل های متنوع صورت گیرد. چاپ ها بعضا می توانند روی کالاهایی مانند پارچه، پلاستیک، سرامیک، پتو و غیره انجام شوند.

دستگاه سیلک

معایب

با توجه به مزیت های گفته شده بهتر است که با معایب این دستگاه نیز آشنا شوید. از معایب این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر برای چاپ بر پارچه می خواهید اقدام کنید باید نوع پارچه یا لباس را بدانید. ممکن است بعضی از پارچه ها در این فرآیند آسیب ببینند. چاپ عکس و یا طرح ها به مدت طولانی باقی می ماند اما ماندگاری آن بر بعضی سطوح زیاد و طولانی نیست. معمولا رنگ های روشن یا سفید، در این دستگاه ها به خوبی چاپ نمی شوند. قیمت و هزینه ی این دستگاه نسبت به دیگر چاپگرها ارزان تر بوده، اما همه ی قیمت ها یکسان نمی باشد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مزیت های دستگاه سیلک برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 × 1 =