اگر برای خرید تامپو می خواهید اقدام کنید و از فاکتورهای این محصول به خوبی آگاه نیستید، پیشنهاد می کنیم تا این مطلب را تا آخر بخوانید. همچنین پیشتر به بررسی 2 نکته در خرید دستگاه تامپو پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

خرید تامپو به چه عواملی بستگی دارد؟

در ابتدا باید برای شما به معرفی این دستگاه و ویژگی های مهم آن بپردازیم. چاپ تامپو فرآیندی است که به وسیله ی آن جوهر از پالت فلزی چاپی گرفته شده و به پد منعطف تامپون انتقال داده تا بر کالا چاپ شود. تامپون به دلیل داشتن خاصیت های برگشت پذیر و کیفیت عالی می تواند بر انواع کالاها بدون هیچ مشکلی چاپ شود و ویژگی های خاص این محصول باعث گردیده تا حتی بر صفحات پیچیده نیز چاپ شود. با کمک تامپون چاپی می توان بر انواع کالاها و محصولات، طرح چاپ کرد. از این محصولات می توان به سرامیک، پلاستیک، فلز، شیشه و غیره اشاره کرد.

دستگاه تامپو

جوهرهای چاپی استفاده شده تقریبا همان جوهرهایی است که برای چاپ بر صفحات ابریشمی استفاده می شود. هرچند که مقدار جوهر استفاده شده به مراتب کمتر است. همانند فرآیند چاپ بر صفحات ابریشمی، محصولات می بایست ابتدا حرارت داده شده تا چاپ شود و در نهایت در محفظه ی گرم شده خشک شوند.

عملیات چاپ تامپو

چاپ تامپو، چاپ پد و تامپوگرافی همگی نام های فرآیندی است که در طی آن از پد سیلیکون برای انتقال جوهر به صفحه ی چاپی استفاده می شود.

به طور سنتی، چاپ تامپو نسبت به دیگر چاپ ها بر کالاهای دیگر ترجیح داده شده و این به دلیل بافت سطح، پیچیدگی و هندسه ی کالاها می باشد. به همین دلیل مشتریان ترجیح می دهند تا بیشتر از این محصول استفاده کنند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مهمترین عوامل موثر بر خرید تامپو برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 + پانزده =