در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی مهمترین نکات در خصوص فروش سیلک بپردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی مهمترین مزایا و معایب دستگاه سیلک پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبل، این مقاله را بخوانید.

مهمترین نکات در فروش سیلک چه می باشند؟

پیش از آنکه به خرید سیلک اقدام کنید، باید چند نکته در خصوص فرآیند چاپ و کار با این دستگاه و چاپ را بدانید. در این مطلب خواهیم گفت که فرِآند چاپ با سیلک چگونه بوده و این کار چگونه انجام می شود.

فرآیند چاپ سیلک

ابتدایی ترین فرآیند چاپ سیلک فشار دادن جوهر از طریق استنسیل بر کاغذ با یک دستگاه فشار می باشد. به این کار “کشیدن” نیز می گویند. هر رنگ باید در جای خود قرار گیرد و به همان ترتیب چاپ شود تا کییفت چاپ همانند اصل طرح و عکس شود.

داشتن عکس با کیفیت و اصل اولین گام در فرآیند چاپ با سیلک می باشد. سپس چاپگر صفحه نمایش هوشمند رنگ را با استنسیل جداگانه برای هر قسمت تقسیم می کند و آن را بر صفحه چاپ می نمایند. سپس هر کدام از استنسیل ها به صفحه ی خود چسبانده می شوند.

جوهرها به طور سفارشی تقسیم شده و با همان رنگی که عکس اصلی دارند مچ می شوند. صفحه ی چاپگر رنگ را بر فریم چاپ می کشد که بالای برگه قرار می گیرد که با این عمل کار هنری صورت می گیرد. سپس جوهر از طریق اسکرین و بر پایین صفحه فشرده می شود.

چاپ سیلک

وقتی به کار و ساز این چاپ نگاه می کنید متوجه می شوید که این چاپ چه قدر شگفت انگیز عمل کرده و می تواند بر انواع پارچه ها، کالاها، سرامیک ها، ماگ ها و غیره طرح دلخواه در شکل ها و اندازه های گوناگون را چاپ کند. درحالیکه چاپ با این دستگاه ارزان بوده و نیازی به هزینه ی آنچنانی ندارد، اما طرح و عکس را می توان سفارش داد و نگران قیمت و کیفیت آن نبود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص فروش سیلک برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 6 + 10 =