در این مطلب بر آن هستیم تا از فروش سیلک و عواملی که باعث رونق این صنعت شده، برای شما بگوییم. با ما همراه باشید. همچنین می توانید برای خواندن مطلب آشنایی با صفر تا صد دستگاه تامپو، به سایت مراجعه نمایید.

چرا فروش سیک؟

ابتدا باید برای شما بگوییم که اسکرین سیلک یکی از محبوب ترین تکنیک های چاپ می باشد و بسیاری از شرکت ها برای چاپ طرح دلخواه خود بر کالا در اندازه ها و مواد مختلف، از این سیلک استفاده می کنند. بنابراین فروش سیلک بسیار طرفدار دارد.

بیش از صد سال است که این تکنیک در بسیاری از بازارها استفاده می شود. بیشترین کاربرد سلیک، چاپ طرح بر لیوان، کوسن، تیشرت و غیره است.

سیلک های متفاوت

سیلک ها در طرح ها و اندازه های متفاوت بر اساس هدف و فرآیند چاپ ساخته و تولید می شوند. برای خرید و یا فروش سیلک باید به طرح و اندازه  کالایی که بر آن چاپ انجام می شود، توجه داشت.

مزایای سیلک ها

از مزیای سیلک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت مناسب نسبت به چاپ زیادی که انجام می دهد.
  • تکثیر عالی رنگ ها.
  • مقاومت بالا در کالاهای گوناگون.
  • موارد چاپی توسط این دستگاه، در مقابل انواع شستشو مقاوم است.

نکته های مهم

چاپ اسکرین سیلک به دلیل طراحی های چهار نقطه ی رنگ ها توصیه می شود. برای مثال این رنگ ها مناسب لوگو، نوشتن جملات و طراحی گرافیکی کوچک بسیار مناسب است. البته برای طرح های بزرگ و عکس، پیشنهاد می شود تا از چاپگرهای دیجیتالی استفاده کنید.

سیلک

اکنون که دریافتید اسکرین سلیک چه فوایدی داشته و در عین کارایی های متفاوت و کییفت عالی، قیمت مناسبی دارد، دست به کار شوید! این یک فرصت استثنائی است تا از طریق سایت ما سیلک مورد نظر خود را خریداری و بر انواع وسیله هایی که دارید، طرح مورد نظرتان را چاپ کنید.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی فروش سیلک برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه + 11 =