آیا می دانید دستگاه تامپو چه کاربرد هایی دارد؟ برای خرید تامپو به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ هر چه اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه تامپو داشته باشید، خرید بهتر و انتخاب درست تری از این نوع دستگاه های چاپ خواهید داشت.

در مطالب قبل شما را با هر آنچه در مورد دستگاه تامپو باید بدانید آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

معمولا دستگاه چاپ تامپو مانند چاپگر های سیلک اسکرین عمل می کنند. شی را که می خواهید چاپ کنید را در دستگاه ثابت نگهدارید سپس با استفاده از پد سیلیکونی دستگاه، عملیات چاپ را انجام دهید.

کار با این دستگاه ها بسیار ساده و راحت است اما نکته ایی که باید در اینجا، مورد توجه قرار دهید این است که لازم است است تا فشار وارده از سوی پد سیلیکونی را کنترل کنید.

معمولا در چاپ ها برای جلوگیری از آسیب و خراب شدن محصولات از فیکسچر استفاده می شود تا فشاری که پد وارد می کند طرح مورد نظر را خراب نکند.

در انتخاب دستگاه تامپو لازم است تا چه عواملی را مورد بررسی قرار دهید؟

انتخاب درست دستگاه تامپو کار آسانی نیست. شما باید در مورد این نوع دستگاه های چاپ اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید دستگاه مورد نیازتان را تهیه کنید.

برای انتخاب درست دستگاه تامپو به نکات زیر دقت کنید

اول از همه باید هزینه های مربوطه را مورد بررسی قرار دهید و به بودجه خود توجه کنید. براورد درست از هزینه ها در روند کار با دستگاه مسئله مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتخاب جوهر و همچنین تمیز نگهداشتن آن نیز یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید در هنگام خرید دستگاه های چاپ بررسی شود.

برای تهیه بهترین انواع دستگاه تامپو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

درباره مدیر سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 3 × یک =